Engelbert Strauss – sprawdzamy tę markę spodni dla pracowników budowlanych

Spodnie robocze

Jeśli pracujesz na budowie, lub w innego rodzaju pracy fizycznej, która wymaga specjalistycznej odzieży, z pewnością nieraz zetknąłeś się z nazwą Engelbert Strauss. Ten producent jest znany niemal każdemu, kto interesuje się odzieżą roboczą. Jakie są cechy tej marki? Sprawdzamy.

Engelbert Strauss – co to za marka?

Firma Engelbert Strauss to jeden z najpopularniejszych producentów spodni roboczych, ale także innych akcesoriów robotniczych, które dostępne są na balticbhp.pl. Przez wiele lat marka zdążyła wyrobić sobie odpowiednią renomę. Firma pochodzi z Niemiec i na rodzimym rynku rozwijała się przez blisko 100 lat. Ubrania robocze marki Engelbert Strauss wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a dodatkowo przedstawiają ciekawy design. Motto marki to „Enjoy Work” i właśnie takie ubrania są przez firmę produkowane – wysokiej jakości, wygodne, a przy tym o pięknym kroju i w ciekawych kolorach. Spodnie marki Engelbert Strauss charakteryzują się wielością kieszeni i ergonomią użytkowania, tak, że praca wykonywana w ubraniach firmy może być przyjemnością.

Spodnie Engelbert Strauss – co jeszcze jest w ofercie marki?

Marka Engelbert Strauss znana jest przede wszystkim w wyrobu spodni roboczych, które są jej flagowym produktem. Najpopularniejsze są spodnie z serii Motion 2020. Spodnie Engelbert Strauss posiadają system Flex-belt, polegający na regulacji za pomocą elastycznego pasa. Dodatkowo, spodnie mają rozpinane wywietrzniki, które pozwalają dostosować temperaturę tak, aby praca była jak najbardziej komfortowa.

Co, oprócz spodni produkuje firma Engelbert Strauss? Przede wszystkim rękawice robocze, kurtki czy bluzy, a także bezrękawniki oraz czapki. Zarówno kurtki, jak i spodnie czy kamizelki wykonane są z oddychającej tkaniny, która jest elastyczna i niezwykle trwała. Rękawiczki Engelbert Strauss charakteryzują się natomiast chwytliwością potrzebną do bezpiecznej i wygodnej pracy w każdych warunkach.

Dlaczego warto wybrać markę Engelbert Strauss?

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej marki odzieży roboczej, która posłuży Ci przez lata, warto zainteresować się marką Engelbert Strauss. Jest na rynku wiele firm, produkujących odzież roboczą i każda ma oczywiście swoje plusy. Engelbert Strauss jest jednak niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o spodnie robocze. Dzięki funkcjonalnym kieszeniom, trwałym materiałom i specjalnemu krojowi, są to jedne z najwygodniejszych spodni na rynku.

Engelbert Strauss to firma, która w ciągu wielu lat historii zebrała doświadczenie i wyrobiła sobie swój własny, profesjonalny a zarazem modny styl. Wszystko to sprawia, że spodni i innych akcesoriów marki Engelbert Strauss nie pomylisz z niczym innym.